moderátor nejen pro brno Jiří Filip
Moderátor brno znojmo jihlava břeclav hodonín

Starší aktuality

Hurá do školy Brno-Černovice

Galavečer IBÉRICA 2021 - Hrad Špilberk, Velké nádvoří

Bylo mi ctí moderovat hlavní galavečer festivalu iberoamerických kultur IBÉRICA 2021 na Velkém nádvoří hradu Špilberk. Festivalu se zúčastnil také 1. konzul Velvyslanectví Kolumbie ve Vídni John Alexander Quintero Valderrama.


Den radnice MČ Brno-Starý Lískovec

V sobotu 25. září se na vás těším na vícegeneračním hřišti na ulici Bosonožská. Další Den radnice a bežecký závod Starolískovecká SEDMIČKA už klepe na dveře!

 

Den otevřených dveří volnočasového centra

Debata Kanidátů na hejtmana JMK

Velká debata lídrů kandidátek do zastupitelstva JMK se uskutečnila ve středu 23. září v brněnském hotelu INTERNATIONAL. Na starost jsem měl moderaci i scénář celé události. Video se záznamem celé debaty ZDE.

To dáme!

Komárovská pouť svatého Jiljí v neděli 1. září

Srdečně Vás zvu na pouť v MČ Brno - Komárov, kde Vás provedu programem poutě sv. Jiljí, přímo u kostela na náměstí Karla IV. K poslechu zahraje cimbálka Jiřího Nesvedy, připravené bude kvalitní víno i dobrá zábava.

MUZEJNÍ NOC 180 LET S VLAKY, Břeclav

V pátek 7. 6. se těším na všechny příznivce vlaků a vláčků i dobré zábavy. Městké muzem a galerie Břeclav totiž u příležitosti 180. výročí příjezdu prvního vlaku, pořádá jubilejní 10. ročník akce MUZEJNÍ NOC. Vše začíná v 17:00 na hlavním pódiu v pěší zóně u gymnázia. Těšit se můžete na jazzovou kapelu Perfect time, pohádkové divadelní vystoupení divadla Tramtárie i dětské projiždky na Sičově drobné železnici v přilehlém parku. Moderátorem bude tentokrát má maličkost, Jiří Filip, moderátor nejen pro Brno. 

Brněnská plesová sezóna dopadla na jedničku!

V závěru brněnské plesové sezóny jsem úspěšně odmoderoval dnes již tradiční ples ISŠA. Úspěšná akce střední školy automobilní letos oslavila své jubileum, a to přesně 10. výročí. To jsme také spolu s organizátory, v čele s panem ředitelem   školy ing. Milanem Chylíkem, řádně oslavili. Každý ples vždy moderuji s nadšením, a jsem rád, když vidím, že se lidé dobře baví a program krásně ubíhá. 

Letošní plesová sezóna je sice za námi, ale chystání té příští je skoro za dveřmi. Kdo z Vás víte, že budete pro svou vyjímečnou akci potřebovat profesionálního moderátora, pro kterého Brno není cizí, a dobrý projev je slyšitelný i bez mikrofonu, napište mi klidně již dnes.

4. Nosicí ples na Biskupském gymnáziu bude 23. února

Srdečně Vás zvu na událost pro rodiče a jejich nejmenší. Už po třetí budu moderovat originální Nosicí ples. Na konci února, přesně 23. 2. přivítám v sále Biskupského gymnázia všechny nadšené rodiče, co také chtějí na nějaký ten ples, ale neví jak to udělat s malým potomkem. Rada je jednoduchá - sem jej vezmete s sebou. Děti tu totiž mají všichni. V nosítkách, v šátcích i "přisáté"kamkoliv k tělu :D. Ty větší samozřejmě chodí už po svých. Tuto vyjímečnou akci pořádá NESEMESE.cz v čele s Kristýnou Honkovou mezi 15:00 a 18:00. To je takřka ideální doba pro děti nošené i vozené. Dress code je samozřejmě creative BLACK TIE. Těším se na Vás!