Moderátor konferencí večírků plesů Brno a okolí

Co dělám

Váš moderátor nejen pro Brno - Jiří Filip

Jak získat toho správného moderátora, který dobře zvládne právě akci?

Jsem připraven moderovat prakticky jakýkoliv typ vaší akce. Díky cenným zkušenostem z České televize, rádia Kiss Hády i dalších médií mohu nabídnout velmi profesionální přístup k vašemu projektu.

Zkušenosti z pozice interního školitele a trenéra prodejních dovednosti Okay Holding, zúročuji také ve školeních soft skills. Soustředím se především na školení prodejních dovedností (up sell, cross sell), prezentačních dovedností, mediální trénink a leadership. Jako idea maker a copywriter vás rád inspiruji a pomohu s efektivní marketingem.

 V rámci své více než 12 leté praxe jsem nasbíral cenné zkušenosti z animací, pushingu, samplingu, merchandisingu, organizaci road show, různých typů events či team buildingu.

Zajistím kamerový záznam vaší svatby, akce či projektu profesionální 3CCD kamerou. Materiál je poté možno sestříhat a následně postprodukčně upravit. Originálním dokumentárním způsobem natočím také svatby a rodinné oslavy. 
Ukázku svatebních videí nalezenete zde.

Rok 2014 se krásně rozeběhnul. Na začátku každého roku nás čeká čas oslav a doba, kdy se dámy i pánové převlékají do svátečního. Čas plesů je jedno z nejhezčích období v rámci společenského dění.  Organizace se připravuje většinou velmi dopředu a programová stránka plesu by se neměla podcenit - obzvláště  úloha průvodce večerem - úloha moderátora.