moderátor nejen pro brno Jiří Filip
Moderátor brno znojmo jihlava břeclav hodonín

Starší aktuality

90 let koupaliště Letovice

Oslavy 90 let existence koupaliště ve městě Letovice, startují 15.7. v 15:00. Zábava pro malé i velké. Těším se!

Firemní večer v hotelu Passage - 10 let kliniky Onedent

Nejen moderování, ale také produkci společenského večera stomatologické kliniky OneDent, měl v brněnském hotelu Passage na starosti moderátor Jiří Filip.

Den otevřených dveří ISŠA

V sobotu 22.10. od 10:00 hod. se na vás těším v rámci Autosalonu a Dne otevřených dveří  Integrované  střední školy  automobilní. Program je připraven až do 17:00. Aut, motorek i strojů  si užijete naplno.

Hurá do školy - Černovice, ZŠ Řehořova

Rozlučme se s prázdninami a užijme si kopec zábavy v rámci programu pro všechny děti, přímo před  ZŠ Řehořova. Těší se na Vas moderátor Jirka Filip.

Den radnice Brno-Starý Lískovec

Tradiční Den radnice MČ Brno-Starý Lískovec a bežecký závod Lískovecká sedmička letos doslova proběhne v sobotu 25. září. Moderuje tradičně Jiří Filip.

Zpátky do škol, dětský den MČ Brno-jih

Hurá do školy Brno-Černovice

Galavečer IBÉRICA 2021 - Hrad Špilberk, Velké nádvoří

Bylo mi ctí moderovat hlavní galavečer festivalu iberoamerických kultur IBÉRICA 2021 na Velkém nádvoří hradu Špilberk. Festivalu se zúčastnil také 1. konzul Velvyslanectví Kolumbie ve Vídni John Alexander Quintero Valderrama.


Den radnice MČ Brno-Starý Lískovec

V sobotu 25. září se na vás těším na vícegeneračním hřišti na ulici Bosonožská. Další Den radnice a bežecký závod Starolískovecká SEDMIČKA už klepe na dveře!

 

Den otevřených dveří volnočasového centra